Sok työpaikat

67 sok työpaikkaa

Myyjiä joulusesonkiin, Turun Osuuskaupan Prismat ja S-marketit - Turku, Varsinais-Suomi

S-RyhmäTurku, Varsinais-Suomi

Myyjiä joulusesonkiin, Turun Osuuskaupan Prismat ja S-marketit - vastaavista tehtävistä tai työtehtävään soveltuva koulutus. Kysy lisää tehtävästä tok.rekrytointi@sok.fi.... - ke 23.09.2020

Ravintolatyöntekijöitä joulusesonkiin, Turun Osuuskaupan matkailu- ja ravitsemuskaupan toimipaikkoihinit - Turku, Varsinais-Suomi

S-RyhmäTurku, Varsinais-Suomi

Ravintolatyöntekijöitä joulusesonkiin, Turun Osuuskaupan matkailu- ja ravitsemuskaupan toimipaikkoihinit - vastaavista tehtävistä tai työtehtävään soveltuva koulutus. Kysy lisää tehtävästä tok.rekrytointi@sok.fi.... - ke 23.09.2020

Myyjiä joulusesonkiin, Sokos Wiklund Turku & Emotion Mylly Raisio - Raisio, Varsinais-Suomi - Turku, Varsinais-Suomi

S-RyhmäRaisio, Varsinais-Suomi - Turku, Varsinais-Suomi

Myyjiä joulusesonkiin, Sokos Wiklund Turku & Emotion Mylly Raisio - vastaavista tehtävistä tai työtehtävään soveltuva koulutus. Kysy lisää tehtävästä tok.rekrytointi@sok.fi.... - ke 23.09.2020

Market-palveluvastaava ABC Tupokseen - Tupos, Pohjois-Pohjanmaa

S-RyhmäTupos, Pohjois-Pohjanmaa

Market-palveluvastaava ABC Tupokseen - liikennemyymäläpäällikkö Juha Pellikka p. 050-4300125/juha.pellikka@sok.fi tai ryhmäpäällikkö Soile Tikkala p. 050-5661317/soile.tikkala@sok.fi... - la 19.09.2020

Bonusneuvojia Oulun alueen resurssipooliin - Oulu, Pohjois-Pohjanmaa

S-RyhmäOulu, Pohjois-Pohjanmaa

Bonusneuvojia Oulun alueen resurssipooliin - omistajapalveluiden palveluvastaava Jaana Kinnunen tai palvelupäällikkö Jonna Kuustie jaana.kinnunen@sok.fi jonna.kuustie@sok.fi... - pe 18.09.2020

Parturi-kampaaja - Lohja, Uusimaa

S-RyhmäLohja, Uusimaa

Parturi-kampaaja - esimies Päivi Oinas, paivi.oinas@sok.fi, puh. 044 7705 610. Pääset tutustumaan meihin: https://www.facebook... - pe 18.09.2020

ABC Pulkkilaan liikennemyymälätyöntekijä/kokki - Pulkkila, Pohjois-Pohjanmaa

S-RyhmäPulkkila, Pohjois-Pohjanmaa

ABC Pulkkilaan liikennemyymälätyöntekijä/kokki - Kuusela p. 044-7886491 mikko.kuusela@sok.fi... - pe 18.09.2020

Seifi-turvamyyjä - Helsinki

Reila Palvelut OyHelsinki

Seifi-turvamyyjä - Reila Palvelut Oy on rahahuoltoalan ja turvallisuuspalveluiden edelläkävijä Suomessa. Olemme SOK:n tytäryhtiö... - pe 18.09.2020

Myyjiä Raahen seudun resurssipooliin - Raahe, Pohjois-Pohjanmaa

S-RyhmäRaahe, Pohjois-Pohjanmaa

Myyjiä Raahen seudun resurssipooliin - palvelupäällikkö Jonna Kuustie jonna.kuustie@sok.fi Hae paikkaa 4.10. mennessä.... - pe 18.09.2020

Myyjä Sale Enonkoskelle - Enonkoski, Etelä-Savo

S-RyhmäEnonkoski, Etelä-Savo

Myyjä Sale Enonkoskelle - 433 1309 tai merja.juurela@sok.fi... - to 17.09.2020

Myyjä Sale Kontiopuistoon Pieksämäelle - Pieksämäki, Etelä-Savo

S-RyhmäPieksämäki, Etelä-Savo

Myyjä Sale Kontiopuistoon Pieksämäelle - 27.9.2020 mennessä. Lisätietoja työtehtävästä antaa myymäläpäällikkö Jaana Onikki, puh. 044 791 3829 tai jaana.onikki@sok.fi... - to 17.09.2020

Myyjä Sale Naarajärvi, Pieksämäki - Pieksämäki, Etelä-Savo - Naarajärvi, Etelä-Savo

S-RyhmäPieksämäki, Etelä-Savo - Naarajärvi, Etelä-Savo

Myyjä Sale Naarajärvi, Pieksämäki - kautta 27.9.2020 mennessä. Lisätietoja antaa myymäläpäällikkö Jari Räsänen, puh. 050 917 6900 tai jari.rasanen@sok.fi... - ke 16.09.2020

Kohde-esimies - Helsinki

Reila Palvelut OyHelsinki

Kohde-esimies - Reila Palvelut Oy on rahahuoltoalan ja turvallisuuspalveluiden edelläkävijä Suomessa. Olemme SOK:n tytäryhtiö... - su 13.09.2020

Strategian kehityspäällikkö - Helsinki

S-RyhmäHelsinki

Strategian kehityspäällikkö - Primary location: HELSINKI SOK Strategia on S-ryhmän strategisen suunnittelun, toimeenpanon, yrityskauppojen..., sebastian.nystrom@sok.fi.... - su 13.09.2020

Palveluvartija - Helsinki

Reila Palvelut OyHelsinki

Palveluvartija - Reila Palvelut Oy on rahahuoltoalan ja turvallisuuspalvelujen edelläkävijä Suomessa. Olemme SOK:n tytäryhtiö... - su 13.09.2020

Agile Lead - Helsinki

S-RyhmäHelsinki

Agile Lead - Primary location: HELSINKI SOK Strategia on S-ryhmän strategisen suunnittelun, toimeenpanon, yrityskauppojen..., sebastian.nystrom@sok.fi.... - su 13.09.2020

Ravintolatyöntekijä - Halikko, Varsinais-Suomi

S-RyhmäHalikko, Varsinais-Suomi

Ravintolatyöntekijä - ja hakeminen Lisätietoja tehtävästä antaa Minna Färm, minna.farm@sok.fi Työsuhteen tyyppi: Vakituinen Työaika: Osa-aikainen... - la 12.09.2020

Myyjiä Kauppakassiin, Prisma Pirkkala (avaus joulukuussa 2020) - Pirkkala, Pirkanmaa

S-RyhmäPirkkala, Pirkanmaa

Myyjiä Kauppakassiin, Prisma Pirkkala (avaus joulukuussa 2020) - ruoan verkkokaupan päällikkö Erika Vakkilainen puh. 010 76 72598 tai sähköpostitse erika.vakkilainen@sok.fi Haethan tätä... - pe 11.09.2020

Palveluesimies | Marketkaupan monikanavainen asiakaspalvelu - Helsinki

S-RyhmäHelsinki

Palveluesimies | Marketkaupan monikanavainen asiakaspalvelu - sähköpostitse raisa.saari@sok.fi.... - ke 9.09.2020

Kokki - Kuopio, Pohjois-Savo

Ok PeeAssaKuopio, Pohjois-Savo

Kokki - tehtävästä antavat: Prisman ravintolamaailman päällikkö Sanna Pulkkinen, sanna.pulkkinen(at)sok.fi Sokoksen ravintolamaailman... päällikkö Sanna Laakso, sanna.laakso(at)sok.fi Ykkösrastin ravintolamaailman päällikkö Taina Mustonen, taina.mustonen(at)sok... - ke 2.09.2020

Etusivu > Työpaikat > Sok

Työpaikat ammateittain

Palkat ammateittain